Rezervace 377 224 587
restaurace a penzion Na farmě v Líšťanech

O restauraci

Restaurace Na farmě vznikla renovací a přestavbou starého selského dvora, jehož vznik je datován už kolem roku 1901 a který tedy pojmul velké množství historických událostí a prošel různými formami hospodaření, ať se jednalo o družstevní, státní a opět soukromé.
Adaptací budovy i celého areálu jsme se snažili zachovat jeho typický ráz selského stavení a přiblížit Vám, návštěvníkům, život na farmě, z čehož také vznikl název restaurace „Na farmě“.

Kromě minutkové kuchyně každý všední den připravujeme vždy čerstvé denní menu, kde nabízíme polévku dne a výběr ze dvou hlavních jídel.
Jídelní lístek se skládá ze základního výběru minutkové kuchyně, ale jeho hlavní náplní je především tzv. „variabilní“ speciální nabídka, která se mění v pravidelných intervalech každých 14 dní. Jídla na této speciální nabídce jsou sestavována především s ohledem na sezónnost používaných surovin, čímž je zaručena jejich čerstvost a kvalita. Veškerá jídla jsou také vhodně doplňována „ladícími“ přílohami. Při přípravě jídla dbáme na čerstvé suroviny a tradiční postupy domácí poctivé kuchyně.

Velmi oblíbenými se také staly různé víkendové gastronomické akce, které pořádáme, jako například ZVĚŘINOVÉ SPECIALITY, UKÁZKA ZABIJAČKY A VEPŘOVÉ HODY, DOMÁCÍ PEČENÁ HUSA ČI KACHNA, STAROČESKÉ SPECIALITY a mnoho dalšího.

Při návštěvě naší restaurace můžete také vidět Starokladrubské koně, ovce a kozy pasoucí se na volně přístupném palouku, či se můžete projít po okolí Líšťan až k soukromé oboře, kde jsou chováni daňci skvrnití, jeleni lesní a mufloni.

p8101326.jpg
interier_1.jpg
interier_3.jpg
interier_6.jpg
FARMA Líšťany
Copyright © 2015 - FARMA Líšťany, s.r.o.